کمی درباره تکنو

گروه تولیدی – صنعتی تکنو با سی و هشت سال تجربه در زمینه تولید ظروف پخت و پز آشپزخانه در کارخانه ای واقع در شهرک صنعتی شاهرود با مجوز استاندارد و دارای نشان سیب سبز سلامت از وزارت بهداشت می باشد. این گروه تولیدی مفتخر به دریافت به دریافت گواهینامه های ISO 9001-2008 و CE اروپا در طول فعالیت خود گشته است.

هدف ما همواره بهره گیری از تکنولوژی و هنر روز دنیا در جهت ساخت ظروف آشپزخانه و عرضه آن محصول با بهترین کیفیت و سلامت برای مشتریان هموطن بوده است. در این راستا مدعی هستیم جزو اولین واحدهای تولیدی ظروف دوستدار محیط زیست (ظروف سرامیک و گرانیت) هستیم.

 امروز تولیدات تکنو شامل تمامی ظروف با پوشش های موجود در بازار (تفلون – سرامیک – گرانیت)، زودپز و کتری و قوری می باشد. در جهت دسترسی آسان خریداران به محصولاتمان آن را در بازارهای بنکداری سطح کشور، فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های اینترنتی عرضه کرده و با 12ماه گارانتی، خریداران محصولات خود را همراهی می کنیم.

چرا تکنو؟

تکنو همیشه برآن بوده تا با تولیدات با کیفیت خود با محصولات مشابه خارجی برابری کند، تا دلگرمی باشد برای تولید داخل و پشتوانه ای برای مردمان خوب این سرزمین.

هدف همیشگی ما پیشرفت و رسیدن به بالاترین استاندارد جهانی در تولید بوده و همواره تلاش این مجموعه بر این است، که بهترین نوع از خدمات را به هموطنان عزیز و مشتریان ارائه دهد و طی سی و هشت سال متمادی با تولیدات گسترده در طرح ها و مدل های مختلف سعی کردیم به هدف خود جامه عمل بپوشانیم.